GOODYEARI DIGITAALSE SOODUSKUPONGI KAMPAANIA

Goodyeari digitaalse sooduskupongi kampaania on meie viis teile näidata, et innovatsiooni, turvalisuse, ajakirjatestide ja tippkvaliteedi esirinnas olemise taga on rohkem kui pelgalt sõnad.

Kampaaniast

Goodyeari digitaalse sooduskupongi kampaaniaga (edaspidi „kampaania“) saate ainult võita. Ostes Goodyeari volitatud edasimüüjalt Goodyeari või Dunlopi tootemargiga 17-tolliseid või suuremaid suverehve, rakendub teile sõltuvalt velje suurusest, millele rehv sobitub, hinnaalandus. Mida suurem on rehv, seda suurem on hinnaalandus.

Üldtingimused kvalifitseerumiseks

  1. 15. märtsist 2022 kuni 31. maini 2022 (edaspidi „kampaaniperiood) kehtivad lisaks Goodyear Baltic OÜ üldtingimustele, mida muul moel ei mõjutata, järgmised erireeglid.
  2. Goodyeari tootemargiga 17-tolliste või suuremate rehvide ostud vastavad kampaania tingimustele ja neile rakendub otsene hinnaalandus alltoodud tabeli kohaselt.

Rehvi suurus

17’’

18’’

19’’ ja suurem

Hind iga 4 rehvi kohta

40 € (k.a käibemaks)

50 € (k.a käibemaks)

60 € (k.a käibemaks)

  1. Hinnaalanduse saamiseks peab tarbija registreeruma Goodyeari kampaania veebileheküljel www.kampaania.goodyear.ee et saada spetsiaalne sooduskupong (edaspidi „sooduskupong“), mis tuleb hinnaalandusega rehve ostes esitada rehvide edasimüüja kaupluses.
  2. Sooduskupong on isiklik ja iga tarbija saab kampaaniaperioodi vältel kasutada ainult üht kupongi.
  3. Kampaania puudutab ainult sõiduautosid ja ei kehti liisinguettevõtetele, autoparkidele (ostes enam kui 20 rehvi), kergveokirehvidele ja veokirehvidele.
  4. Sooduskupong kehtib ainult kampaaniaperioodi ajal.
  5. Osalev ja volitatud edasimüüja arvutab hinnaalanduse välja kohapeal.
  6. Sooduskupong kehtib ainult kampaanias osalevate edasimüüjate juures. Osalevate edasimüüjate nimistut täiendatakse regulaarselt. Veenduge, et teie eelistatud edasimüüja on ostmise hetkel olemas kampaanias osalevate edasimüüjate nimekirjas: www.kampaania.goodyear.ee Kampaanias osalevatel edasimüüjatel on limiteeritud eelarve allahindlusteks ning allalaaditud kupong ei garanteeri allahindlust konkreetse edasimüüja juures. Allahindlus sõltub edasimüüja eelarvest, mis võib otsa lõppeda enne 31. maid 2022.
  7. Goodyear kogub ja säilitab teie isikuandmeid kampaaniaperioodi jooksul ja need eemaldatakse nelja aasta pärast. Kui soovite, et teie isikuandmed eemaldataks varem, võtke ühendust meiliaadressil nordic_dataprivacy@goodyear.com. Lisateabe saamiseks isikuandmete kogumise, salvestamise ja kasutamise kohta vt Goodyeari privaatsuspoliitika: https://www.goodyear.eu/et_ee/consumer/privacy-policy.html. Teabe kogumist ja kasutamist puudutava informatsiooniga tutvumiseks lugege Goodyeari privaatsuspoliitikat www.goodyear.ee
  8. Kampaania üksikasjade ja toimimise mehhanismide kohta saate teavet leheküljelt www.kampaania.goodyear.ee

Lõppmärkused

Goodyeari sooduskupongi kampaania on erikampaania, mida rakendatakse lisaks Goodyear tingimustele ning tingimustele, mida Goodyeari edasimüüja kohaldada võib. Nende tingimustega põhjalikuks tutvumiseks võtke ühendust oma Goodyeari edasimüüjaga. Kampaania eesmärk ei ole piirata teie õigusi tarbijana, mis tulenevad seadustest või Goodyear Baltic OÜ üldtingimustest.